Radio Alba - Kline

 
 
♫ 22050 Hz, 40.0 kbit    GermanyGermany 
Rating: 5.0 /7 (2 votes cast)
genres of radio :
Various   
 
Web: Go to Web site...  
         
 

 
+        
 
 Status: Off-line
If you know another address URL-stream, please let us know
Example: http://url:port
http://     Register

  Radio Playlist
  Your Radio playlist is empty
 
  Tv Playlist
  Your Tv playlist is empty
 

Playlist
Update: 03/04/2014 (14:52 GMT+6)

Radio Alba - Kline
Radio Alba 91.2 - Kline
AKB - Berza e punesimi Kosova 2011 II
[timed out] - Papunsia dhe gjendja sociale e te rinjve - 14.12.2011
--- Ftesa per Christmas & New Year 2 - 5 x
line)
Reklama - Restaurant TE VALI.
Agroni - Bora ne pranvere - 16.04.2011
Agroni - Personat me aftesi te kufizuara - 28.12.2011
[timed out] Alba - Kline (Radio Alba - Kline)
Evropa tani nÿ Kosovÿ - 50 - 13.01.12
Olta Boka - Zemrat i lame peng
[Buffer: 27%] Radio Alba - Kline
[Buffer: 60%] Radio Alba - Kline
Reklama - Valdrili Market 2012
Vellezrit LLeshi - Grate Nikoqire
[Buffer: 65%] Radio Alba - Kline
Reklama - ETC me Patate
Shqipja - Bisede ne studio me perfq. te Bashkesise islame ne Kline - 09.08.11
Afrim Muqiqi - Mos mendo se te harroj
Reklama - Swis farma Xhani Xhemajli
1 Shpresa Gojani - Jam ne hall
Reklama - Argjendaria Loreta's 2012 +
Reklama - Hotel.trans. ENISI
Reklama per TEB (Depozita)
Aferdita Demaku - Afer teje 2010
Valdrili Market - kerkon punetore - 19.06 = 2 x
Agroni - Fabrika e Ujt ne Kline dhe mungesa e ujt ketyre diteve - 19.06.12
 
RSSComments:
 
      Quest: valon mamusha    20:52 <> 28. 11. 2011      
o jeni nr:1 bre radio alba
 
 
 
      Quest: john    5:01 <> 5. 12. 2011    Livonia  
kristiani e isabella ia urojn ditlindjen dianes dhe i pershendesin te gjith te afrmit qe gjinden ne klin dhe mbar familjen marniku
 
 
 
      Quest: blerta    19:49 <> 14. 12. 2011    Zurich  
mirdita blerta dhe jetoni nga zvicrra ju pershendesim shum dhe deshirojm ta ndegjojm kengen e sabri fejzullahit mergimtari
 
 
 
      Quest: x-personne    1:46 <> 1. 1. 2012      
Urime fessta e Vittit te Ri 2012 nga X-personne
 
 
 
      Quest: Kurbetcari    18:56 <> 2. 1. 2012    Koblenz  
Te gjithe klinasve vendor gezuar Vitin e Ri 2012.
 
 
 
      Quest: kujtesa    13:22 <> 15. 1. 2012    Hockenheim  
kujtesa turbo jeni
 
 
 
      Quest: gentriti    3:58 <> 19. 1. 2012    Tirana  
pershendetje a ban kengen noyzi ft tuna babagjyshi i vitit te ri
 
 
 
      Quest: Besarta bajraktari    21:15 <> 12. 2. 2012    Tirana  
pershendetje,.. jeni me te miret ju pershendes shum e pershendes migjen ne gjermani dhe hallen time ne zvicer .dhe a ban kangen e Medes sinani dhe seldi -kuq e zi.
 
 
 
      Quest: blerina-kline    19:29 <> 14. 2. 2012    Tirana  
Pershendes migjen ne gjermani hallen ne zvicerr dhe migjen nga belgjika ,ja uroj djalit te migjes 7 mujorin e lindjes .Dhe ju pershendes juve shumm shumm a ka mundesi kangen e dafina zeqiri-supernova
 
 
 
      Quest: bleona    20:43 <> 17. 2. 2012    Tirana  
ju pershendes nga bleona erblina nese bon kengen e eni kocit noizyt je gjithqka
 
 
 
      Quest: aferdita    16:32 <> 3. 3. 2012      
pershendetje a bon kongen michel telo delisa ju pershendes shum nese muni me gjet ket keng
 
 
 
      Quest: Arjana    19:17 <> 5. 3. 2012  
WwW radio-alba.net ma e mira ne Klin
 
 
 
      Quest: arta    22:46 <> 6. 3. 2012      
ciao radjo alba ju pershendet arta shum jini shum te qart ahahah
 
 
 
      Quest: bleona    21:24 <> 16. 3. 2012    Tirana  
pershendetje a ben kengen e noizyt dhe edni kocit je gjithqka
 
 
 
      Quest: valon mamusha    19:56 <> 22. 3. 2012      
je shum te mrekullushem radio alba
 
 
 
      Quest: lirigzon mamusha    21:33 <> 22. 3. 2012      
jeni te fort radio alba nr 1
 
 
 
      Quest: esa    20:12 <> 23. 3. 2012      
pershendetje a bon kengen genta dhe hekurani dridhem
 
 
 
      Quest: arta    14:10 <> 25. 3. 2012      
o ilir ku je bre se ki humb
 
 
 
      Quest: arta    14:12 <> 25. 3. 2012      
arta ktu
 
 
 
      User: fatongashi    14:10 <> 5. 4. 2012      
pershendetje
 
 
 
      Quest: zemra-te-don@live    22:53 <> 8. 4. 2012      
pershendetje te gjithve te radios alba ju pershendes nga zemra egzitona feka nga klina ju pershendes te gjithve me nje keng nga teuta selimi magnet ju falminderit kaloni mir .
 
 
 
      Quest: afrimi    14:30 <> 13. 4. 2012      
pershendeje per te gjithe stafin e radios alba nese keni mundesi te me lidhni me agron bojajn gazetar ne ket radio e kam shok klase une jam afrim berisha
 
 
 
      Quest: afrimi    14:38 <> 13. 4. 2012      
kush mund te ma gjej numrin e telefonit te gazetarit agron bojaj e kam pas shok klase nuk e kam pa qe nga viti 1984
 
 
 
      Quest: goni    20:30 <> 15. 4. 2012    Kindberg  
a ban nese ka munedsi kengen e leonora jakupit jo nuk vritet pafajsija
 
 
 
      Quest: tini    20:42 <> 16. 4. 2012      
pershendetje radio alba na knaqet me programet e juaja jeni numer 1 ne kosov.nese ka mundsi nje kenga nga remzie osmani flm shum nga tini venezia itali.
 
 
 
      Quest: nesa egzona    21:16 <> 20. 4. 2012    Tirana  
a ka mudesi kengen lyric master si te harroj
 
 
 
      Quest: tini    15:30 <> 22. 4. 2012      
pershendetje te gjithve.me ne kenge nga lyric master.darka.flm.ciao
 
 
 
      Quest: liridoni    17:12 <> 30. 4. 2012      
flm shom
 
 
 
      Quest: liridoni    17:15 <> 30. 4. 2012      
amudesh me qit muziken nosa a
 
 
 
      Quest: zemra-te-don@live.de    17:25 <> 30. 4. 2012      
mirdita pershendetje radio alba jeni Nr1 nese ka mundesi nje keng nga meda fajtor jam
 
 
 
      Quest: Anjesa    3:12 <> 1. 5. 2012    Tirana  
esht nje kengetar nga rrethi Klines (sferka e gashit) quhet Liridon gashi a bon kengen e ti me titul: Dasma e Gurbetqarit
 
 
 
      Quest: arbnor    19:19 <> 4. 5. 2012    Tirana  
pershendetje radio alba nese ka mundesi kengen e remzie osmanit
 
 
 
      Quest: lila linda    19:53 <> 4. 5. 2012    Tirana  
prshendetje radijo alba a ka mundsi kengen blero fotografija
 
 
 
      Quest: alissa    14:55 <> 5. 5. 2012    Tirana  
pershendetje alisa mundesi kongen alex mica..dalinda
 
 
 
      Quest: rrezarta    18:06 <> 5. 5. 2012    Tirana  
pershendetje nga rrezarta a ka munci kongen ,seane paul goot to love
 
 
 
      Quest: tini    20:59 <> 8. 5. 2012      
pershendetje per te gjithe ata qe e ndegjojn radio alben.me nje keng nga jennifer lopez dhe pit bull.flm shum ciao
 
 
 
      Quest: lena xona    19:04 <> 14. 5. 2012    Tirana  
prsh radjo alba per kerkesen e lenes dhe xona dalinda alex mica
 
 
 
      Quest: LIRIJA    19:40 <> 16. 5. 2012    Tirana  
Pershendetje nga lirija a bon kongen nga Lyrical Son pse tfola kaloni mir
 
 
 
      Quest: lisa    21:20 <> 11. 6. 2012    Tirana  
radio alba pershendetje nga lisa a ban ni kong nga lorik master ,
 
 
 
      Quest: pjeter    14:57 <> 16. 6. 2012    Berne  
radio Alba pershendetje nga Pjeteri zvicer
 
 
 
      Quest: arta    1:04 <> 23. 6. 2012    Rome  
tung radjo alba ju dua shum
 
 
 
      Quest: arta    1:06 <> 23. 6. 2012    Rome  
pershendetje per te gjith degjuesit e radio albes nga arta
 
 
 
      Quest: fatoni    19:09 <> 25. 6. 2012      
ju pershendesi r.alba
 
 
 
      Quest: fatoni    19:11 <> 25. 6. 2012      
pershendetje r.alaba per qendresen edhe fatonin nga drenica kengen takimi i fundit nga aferdita deaku
 
 
 
      User: fidani    12:42 <> 13. 7. 2012  
halo
 
 
 
      Quest: Lufi    19:12 <> 6. 8. 2012    Ahus  
nuk a ka punon :((
 
 
 
      Quest: BORA    14:47 <> 23. 8. 2012    Tirana  
PERSHENDETJE PER JU
 
 
 
      Quest: pjeteri    0:22 <> 20. 9. 2012    Zurich  
pershendetje Radio Alba pse nuk punon radio alba ne internet a mos ka ndonje adres tjeter te re pershendetje nga Pjeteri zvicerr
 
 
 
      User: mentorbezhi    16:33 <> 30. 5. 2013      
pse nuk mujm me degju radjo alben en internet
 
 
 
      User: leoartgashi    18:08 <> 23. 11. 2013    Kukes  
pse un spo muj ju degjoj juve radju alba
 
 
Comments: 1 2 3

Add a comment or description of the radio :
If you want add new url radio address, please leave a comment in contacts

Your name : 1+8=    

United States 128 kbit

 PONdENDS.COM | RADIO | REAL YAAD VYBEZ
Djfranz - Dancehall Tun Up
Djfranz - Dancehall Tun Up
Germany 128 kbit

 HIT104 - Your Top 40 Channel
Adele - Skyfall
Adele - Skyfall
Turkey 64 kbit

 TURKURADYO.NET ... TURKU RADYO ... TURKURADYO.NET
08-kapatperdeleri
08-kapatperdeleri
United States 128 kbit

 1Dance.FM - Today's Dance Hits
Neon Trees - Sleeping With A Friend (hyperbits Radio Edit)
Neon Trees - Sleeping With A Friend...
France 128 kbit

 4U Classic Rock
Player - Baby Come Back
Player - Baby Come Back
Malaysia 48 kbit

 NasyidFM | Wadah Hiburan Terkini | Malaysia
Unknown - Sutra Kasih
Unknown - Sutra Kasih
Germany 128 kbit

 ANTENNE BAYERN Top 40
Cro - Traum
Cro - Traum
Poland 128 kbit

 >>> DISCO POLO RADIO >>> - Polskie DISCO POLO (PolskaStacja.pl)
Boys - Wstawaj I Walcz
Boys - Wstawaj I Walcz
France 128 kbit

 RADIO AL FAYDA FM 90.1 KAOLACK
Radio Al Fayda Fm 90.1 Kaolack
Radio Al Fayda Fm 90.1 Kaolack
Croatia 56 kbit

 Radio Dalmacija live - by pondi.hr
Kondza Zorica & Coce Vinko - Sto Mandolina
Kondza Zorica & Coce Vinko - Sto Ma...
United States 128 kbit

 1.FM - ABSOLUTE TOP 40 RADIO
American Authors - Best Day Of My Life
American Authors - Best Day Of My L...
United States 128 kbit

 Radio Swing Worldwide
Andy Kirk & His Twelve Clouds Of Joy - Christopher Columbus
Andy Kirk & His Twelve Clouds Of Jo...
United States 128 kbit

 Love Radio USA (LoveRadioUSA.com) 60 Years Of Love Songs
Snow Patrol - Chasing Cars
Snow Patrol - Chasing Cars
United States 80 kbit

 WRJQ Goodtime Radio
Mark Jirikovec - Youth And Pleasure Polka
Mark Jirikovec - Youth And Pleasure...
United States 64 kbit

 eNFX Radio Trinidad - Radio Beyond Good
Naw - Reggae - Stormy Weather Riddim
Naw - Reggae - Stormy Weather Riddi...Music - tv.pervii.com


Recent comments:
idhayam fm:
—We are change my...
la nueva radio fe la de la sana doc...:
—PORQUE LA RADIO FE NO ESTA AHORA
ffm radio:
—I was pleasantly surprised by th...
radio grom laznica:
—Stanjiko,undje je radio al tjeu?
kingdub family radio:
—Dubwise ! :D
radio suby:
—ciao ciao
chroma soul:
—Awesome station !!
nrv la net radio:
—NRV la net radio...
catolica springfield:
—This station is in Springfield, ...
www.kalkol.com:
—السلامعليكمورحمةاللهوبركاته


  Login to the site:     Popular:     Advertisement     FAQ  
login Online voice recorder banners Contacts
Register Live now!    
Recover password stations   copyright
 
  0.1882 s.     Privacy Policy   |   Web Design © www.pervii.com 2006-2014