Radio Alba - Kline

 
 
♫ 22050 Hz, 40.0 kbit    GermanyGermany 
Rating: 5.0 /7 (2 votes cast)
genres of radio :
Various   
 
Web: Go to Web site...  
         
 

 
+        
 
 Status: Off-line
If you know another address URL-stream, please let us know
Example: http://url:port
http://     Register

  Radio Playlist
  Your Radio playlist is empty
 
  Tv Playlist
  Your Tv playlist is empty
 

Playlist
Update: 03/04/2014 (14:52 GMT+6)

Radio Alba - Kline
Radio Alba 91.2 - Kline
AKB - Berza e punesimi Kosova 2011 II
[timed out] - Papunsia dhe gjendja sociale e te rinjve - 14.12.2011
--- Ftesa per Christmas & New Year 2 - 5 x
line)
Reklama - Restaurant TE VALI.
Agroni - Bora ne pranvere - 16.04.2011
Agroni - Personat me aftesi te kufizuara - 28.12.2011
[timed out] Alba - Kline (Radio Alba - Kline)
Evropa tani nÿ Kosovÿ - 50 - 13.01.12
Olta Boka - Zemrat i lame peng
[Buffer: 27%] Radio Alba - Kline
[Buffer: 60%] Radio Alba - Kline
Reklama - Valdrili Market 2012
Vellezrit LLeshi - Grate Nikoqire
[Buffer: 65%] Radio Alba - Kline
Reklama - ETC me Patate
Shqipja - Bisede ne studio me perfq. te Bashkesise islame ne Kline - 09.08.11
Afrim Muqiqi - Mos mendo se te harroj
Reklama - Swis farma Xhani Xhemajli
1 Shpresa Gojani - Jam ne hall
Reklama - Argjendaria Loreta's 2012 +
Reklama - Hotel.trans. ENISI
Reklama per TEB (Depozita)
Aferdita Demaku - Afer teje 2010
Valdrili Market - kerkon punetore - 19.06 = 2 x
Agroni - Fabrika e Ujt ne Kline dhe mungesa e ujt ketyre diteve - 19.06.12
 
RSSComments:
 
      Quest: valon mamusha    20:52 <> 28. 11. 2011      
o jeni nr:1 bre radio alba
 
 
 
      Quest: john    5:01 <> 5. 12. 2011    Livonia  
kristiani e isabella ia urojn ditlindjen dianes dhe i pershendesin te gjith te afrmit qe gjinden ne klin dhe mbar familjen marniku
 
 
 
      Quest: blerta    19:49 <> 14. 12. 2011    Zurich  
mirdita blerta dhe jetoni nga zvicrra ju pershendesim shum dhe deshirojm ta ndegjojm kengen e sabri fejzullahit mergimtari
 
 
 
      Quest: x-personne    1:46 <> 1. 1. 2012      
Urime fessta e Vittit te Ri 2012 nga X-personne
 
 
 
      Quest: Kurbetcari    18:56 <> 2. 1. 2012    Koblenz  
Te gjithe klinasve vendor gezuar Vitin e Ri 2012.
 
 
 
      Quest: kujtesa    13:22 <> 15. 1. 2012    Hockenheim  
kujtesa turbo jeni
 
 
 
      Quest: gentriti    3:58 <> 19. 1. 2012    Tirana  
pershendetje a ban kengen noyzi ft tuna babagjyshi i vitit te ri
 
 
 
      Quest: Besarta bajraktari    21:15 <> 12. 2. 2012    Tirana  
pershendetje,.. jeni me te miret ju pershendes shum e pershendes migjen ne gjermani dhe hallen time ne zvicer .dhe a ban kangen e Medes sinani dhe seldi -kuq e zi.
 
 
 
      Quest: blerina-kline    19:29 <> 14. 2. 2012    Tirana  
Pershendes migjen ne gjermani hallen ne zvicerr dhe migjen nga belgjika ,ja uroj djalit te migjes 7 mujorin e lindjes .Dhe ju pershendes juve shumm shumm a ka mundesi kangen e dafina zeqiri-supernova
 
 
 
      Quest: bleona    20:43 <> 17. 2. 2012    Tirana  
ju pershendes nga bleona erblina nese bon kengen e eni kocit noizyt je gjithqka
 
 
 
      Quest: aferdita    16:32 <> 3. 3. 2012      
pershendetje a bon kongen michel telo delisa ju pershendes shum nese muni me gjet ket keng
 
 
 
      Quest: Arjana    19:17 <> 5. 3. 2012  
WwW radio-alba.net ma e mira ne Klin
 
 
 
      Quest: arta    22:46 <> 6. 3. 2012      
ciao radjo alba ju pershendet arta shum jini shum te qart ahahah
 
 
 
      Quest: bleona    21:24 <> 16. 3. 2012    Tirana  
pershendetje a ben kengen e noizyt dhe edni kocit je gjithqka
 
 
 
      Quest: valon mamusha    19:56 <> 22. 3. 2012      
je shum te mrekullushem radio alba
 
 
 
      Quest: lirigzon mamusha    21:33 <> 22. 3. 2012      
jeni te fort radio alba nr 1
 
 
 
      Quest: esa    20:12 <> 23. 3. 2012      
pershendetje a bon kengen genta dhe hekurani dridhem
 
 
 
      Quest: arta    14:10 <> 25. 3. 2012      
o ilir ku je bre se ki humb
 
 
 
      Quest: arta    14:12 <> 25. 3. 2012      
arta ktu
 
 
 
      User: fatongashi    14:10 <> 5. 4. 2012      
pershendetje
 
 
 
      Quest: zemra-te-don@live    22:53 <> 8. 4. 2012      
pershendetje te gjithve te radios alba ju pershendes nga zemra egzitona feka nga klina ju pershendes te gjithve me nje keng nga teuta selimi magnet ju falminderit kaloni mir .
 
 
 
      Quest: afrimi    14:30 <> 13. 4. 2012      
pershendeje per te gjithe stafin e radios alba nese keni mundesi te me lidhni me agron bojajn gazetar ne ket radio e kam shok klase une jam afrim berisha
 
 
 
      Quest: afrimi    14:38 <> 13. 4. 2012      
kush mund te ma gjej numrin e telefonit te gazetarit agron bojaj e kam pas shok klase nuk e kam pa qe nga viti 1984
 
 
 
      Quest: goni    20:30 <> 15. 4. 2012    Kindberg  
a ban nese ka munedsi kengen e leonora jakupit jo nuk vritet pafajsija
 
 
 
      Quest: tini    20:42 <> 16. 4. 2012      
pershendetje radio alba na knaqet me programet e juaja jeni numer 1 ne kosov.nese ka mundsi nje kenga nga remzie osmani flm shum nga tini venezia itali.
 
 
 
      Quest: nesa egzona    21:16 <> 20. 4. 2012    Tirana  
a ka mudesi kengen lyric master si te harroj
 
 
 
      Quest: tini    15:30 <> 22. 4. 2012      
pershendetje te gjithve.me ne kenge nga lyric master.darka.flm.ciao
 
 
 
      Quest: liridoni    17:12 <> 30. 4. 2012      
flm shom
 
 
 
      Quest: liridoni    17:15 <> 30. 4. 2012      
amudesh me qit muziken nosa a
 
 
 
      Quest: zemra-te-don@live.de    17:25 <> 30. 4. 2012      
mirdita pershendetje radio alba jeni Nr1 nese ka mundesi nje keng nga meda fajtor jam
 
 
 
      Quest: Anjesa    3:12 <> 1. 5. 2012    Tirana  
esht nje kengetar nga rrethi Klines (sferka e gashit) quhet Liridon gashi a bon kengen e ti me titul: Dasma e Gurbetqarit
 
 
 
      Quest: arbnor    19:19 <> 4. 5. 2012    Tirana  
pershendetje radio alba nese ka mundesi kengen e remzie osmanit
 
 
 
      Quest: lila linda    19:53 <> 4. 5. 2012    Tirana  
prshendetje radijo alba a ka mundsi kengen blero fotografija
 
 
 
      Quest: alissa    14:55 <> 5. 5. 2012    Tirana  
pershendetje alisa mundesi kongen alex mica..dalinda
 
 
 
      Quest: rrezarta    18:06 <> 5. 5. 2012    Tirana  
pershendetje nga rrezarta a ka munci kongen ,seane paul goot to love
 
 
 
      Quest: tini    20:59 <> 8. 5. 2012      
pershendetje per te gjithe ata qe e ndegjojn radio alben.me nje keng nga jennifer lopez dhe pit bull.flm shum ciao
 
 
 
      Quest: lena xona    19:04 <> 14. 5. 2012    Tirana  
prsh radjo alba per kerkesen e lenes dhe xona dalinda alex mica
 
 
 
      Quest: LIRIJA    19:40 <> 16. 5. 2012    Tirana  
Pershendetje nga lirija a bon kongen nga Lyrical Son pse tfola kaloni mir
 
 
 
      Quest: lisa    21:20 <> 11. 6. 2012    Tirana  
radio alba pershendetje nga lisa a ban ni kong nga lorik master ,
 
 
 
      Quest: pjeter    14:57 <> 16. 6. 2012    Berne  
radio Alba pershendetje nga Pjeteri zvicer
 
 
 
      Quest: arta    1:04 <> 23. 6. 2012    Rome  
tung radjo alba ju dua shum
 
 
 
      Quest: arta    1:06 <> 23. 6. 2012    Rome  
pershendetje per te gjith degjuesit e radio albes nga arta
 
 
 
      Quest: fatoni    19:09 <> 25. 6. 2012      
ju pershendesi r.alba
 
 
 
      Quest: fatoni    19:11 <> 25. 6. 2012      
pershendetje r.alaba per qendresen edhe fatonin nga drenica kengen takimi i fundit nga aferdita deaku
 
 
 
      User: fidani    12:42 <> 13. 7. 2012  
halo
 
 
 
      Quest: Lufi    19:12 <> 6. 8. 2012    Ahus  
nuk a ka punon :((
 
 
 
      Quest: BORA    14:47 <> 23. 8. 2012    Tirana  
PERSHENDETJE PER JU
 
 
 
      Quest: pjeteri    0:22 <> 20. 9. 2012    Zurich  
pershendetje Radio Alba pse nuk punon radio alba ne internet a mos ka ndonje adres tjeter te re pershendetje nga Pjeteri zvicerr
 
 
 
      User: mentorbezhi    16:33 <> 30. 5. 2013      
pse nuk mujm me degju radjo alben en internet
 
 
 
      User: leoartgashi    18:08 <> 23. 11. 2013    Kukes  
pse un spo muj ju degjoj juve radju alba
 
 
Comments: 1 2 3

Add a comment or description of the radio :
If you want add new url radio address, please leave a comment in contacts

Your name : 7+1=    

Germany 128 kbit

 HIT104 - Your Top 40 Channel
Nico & Vinz - Am I Wrong
Nico & Vinz - Am I Wrong
Netherlands 128 kbit

 KICKRADIO 80s & 90s Hits
Tears For Fears - Head Over Heels
Tears For Fears - Head Over Heels
Slovakia 128 kbit

 FUN Radio Live
Imt Smile - Opri Sa O Mňa
Imt Smile - Opri Sa O Mňa
Croatia 96 kbit

 Narodni radio
Magazin - Suze Biserne
Magazin - Suze Biserne
United States 128 kbit

 1Dance.FM - Today's Dance Hits
R3hab & Nervo & Ummet Ozcan - Revolution (radio Mix)
R3hab & Nervo & Ummet Ozcan - Revol...
France 128 kbit

 RADIO AL FAYDA FM 90.1 KAOLACK
Radio Al Fayda Fm 90.1 Kaolack
Radio Al Fayda Fm 90.1 Kaolack
United States 64 kbit

 Abacus.fm Goon Show
The Goon Show - P82 T Childe Harolde Reward
The Goon Show - P82 T Childe Harold...
United States 128 kbit

 SoftRockRadio.net - Classic Soft Rock (soft rock radio)
Billy Joel - Leave A Tender Moment Alone
Billy Joel - Leave A Tender Moment ...
United States 128 kbit

 181.fm - Awesome 80's
T'pau - Heart And Soul
T'pau - Heart And Soul
Romania 128 kbit

 ..:: Radio HiTFM Manele ::.. ^_^ ( wWw.RadioHiTFM.Ro ) HOSTAT De DDOSHOST.RO
Paste Fericit Cu Radio Hit ..:: Www.radiohitfm.ro ::.. ^_^ Manele Hit
Paste Fericit Cu Radio Hit ..:: Www...
Germany 32 kbit

 House ONLY TDI Radio Beograd (Belgrade,Serbia): House ONLY TDI Radio (Belgrade,Serbia,Beograd,Srbija)
Armand Van Helden - My My My
Armand Van Helden - My My My
United States 64 kbit

 100Hitz - Top 40
Train - Drive By
Train - Drive By
Netherlands 128 kbit

 Gtown Masjid Radio
Live The Explanation Of Kitab At Tawheed W Hasan Somali
Live The Explanation Of Kitab At Ta...
Romania 128 kbit

 Radio Petrecaretzu www.radio-petrecaretzu.com Petrecere Populara Etno Manele Top 40
Petrecere Populara Live Www.radio-petrecaretzu.com Radio Petrecaretzu Populara Petrecere Manele Popular Intens ( (1746)
Petrecere Populara Live Www.radio-p...
United States 128 kbit

 181.fm - The Office : Your Office Friendly Station!
Ke$ha - Your Love Is My Drug
Ke$ha - Your Love Is My DrugMusic - tv.pervii.com


Recent comments:
radio mojdeh - ir...:
—Please pray for my so Ashcon
soulstation radio - soul, reggae, d...:
—One great song after another!
la nueva radio fe la de la sana doc...:
—PORQUE LA RADIO FE NO ESTA AHORA
ffm radio:
—I was pleasantly surprised by th...
radio grom laznica:
—Stanjiko,undje je radio al tjeu?
kingdub family radio:
—Dubwise ! :D
radio suby:
—ciao ciao
chroma soul:
—Awesome station !!
nrv la net radio:
—NRV la net radio...
catolica springfield:
—This station is in Springfield, ...


  Login to the site:     Popular:     Advertisement     FAQ  
login Online voice recorder banners Contacts
Register Live now!    
Recover password stations   copyright
 
  0.2166 s.     Privacy Policy   |   Web Design © www.pervii.com 2006-2014