Radio Pendimi Studio 1

 

Radio Pendimi Studio 1

genres of radio :
Islam
Shqip
Kuran
Albanian
Kosova
Ligjerata
Ders
Ilahi
Hutbe
Hoxha
Religion (Religious) - Sacred music, religious character on the basis of the holy books   
 
Albania  
 (86 votes cast)
No image
48 kbit +        
 
              Bitrate:  48
 Status: Off-line
If you know another address URL-stream, please let us know
Example: http://url:port
http://     Register

  Radio Playlist
  Your Radio playlist is empty
 
  Tv Playlist
  Your Tv playlist is empty
 
 
RSS    
 
20d. 21h. 46min. ago   Bekir Halimi - Sfida- 7 Marsi
21d. 7h. 37min. ago   Bekir Halimi - Sfida- 7 Marsi
24d. 19h. 31min. ago   Live Emisioni Paradites Moderator Naim Hoxha Studio Nr.2 Prizren
24d. 20h. 8min. ago   Nusret Kurtishi - Kendojn Dy Bylbyla (official Video 2015)
24d. 20h. 13min. ago   Jingla Hitet
24d. 20h. 15min. ago   Familja Dhe Ruajtja E Shoqyarisya - Enis Rama - Hutbe
24d. 20h. 33min. ago   Gjyshes Sime-naim Hoxha
24d. 20h. 38min. ago   Nusret Kurtishi - Kendojn Dy Bylbyla (official Video 2015)
24d. 20h. 43min. ago   Abdulbased Abdulsamad - Al Baqara
25d. 7h. 3min. ago   Repriza Drita Udhezimit Me Hoxhe Mustafa Terniqi 25.01
25d. 7h. 17min. ago   Repriza Drita Udhezimit Me Hoxhe Mustafa Terniqi 25.01
25d. 7h. 24min. ago   03 - Hasedi (smira) - Enis Rama
25d. 9h. 27min. ago   Nusret Kurtishi & Ferki Shala - Ah Po Du Me U Kthy (official Video ) 2...
25d. 9h. 33min. ago   Djalin Qe E Mori Lufta-naim Hoxha
25d. 9h. 43min. ago   Nisret Krasniqi Pasanik E Fukara 2015 Official
25d. 9h. 51min. ago   Ah Moj Nenen-menduhi
25d. 9h. 54min. ago   Jingla Hitet
25d. 9h. 56min. ago   Devja Fatmir Latifi
25d. 10h. 37min. ago   I Shpetuar, I Shpetuar...! - Erduan Hiseni 2014
25d. 10h. 39min. ago   Rijadi
25d. 10h. 42min. ago   Egzon Abazi - I Varfer ( Official Video 2014 )
25d. 10h. 47min. ago   Bunjamin Cajani - Mya Fal Oj Nyanya - 2014 New
25d. 10h. 53min. ago   Besmir Kruta - Ezani Kurrya Nuk Ka Me U Ndal (ilahi)
25d. 10h. 58min. ago   Jingla Hitet
25d. 13h. 10min. ago   Ezan I Mrekullueshyam Nga Vezir Ademaj
25d. 13h. 12min. ago   Edicioni Lajmeve
25d. 13h. 20min. ago   Medina Gjilan
25d. 13h. 22min. ago   217. Pas Namazit Tya Sabahut - Pyarmbushja E Nevojave Tya Muslimanyave...
25d. 14h. 1min. ago   Live Emisioni Ora Degjuesve Tema Si Te Sillemi Ndaj Nenesnaim Hoxha St...
26d. 9h. 36min. ago   Ahmed Al Aymi - Al Baqara
26d. 11h. 47min. ago   Duaja yashtya Ibadet - Behar Mjekiqi - Hutbe
26d. 13h. 20min. ago   Live Emisioni Drita Udhezimit Musfair Hadith Miftari Moderator Naim Ho...
26d. 19h. 3min. ago   Live Emisioni Paradites Moderator Naim Hoxha Studio Nr.2 Prizren
26d. 20h. 6min. ago   Ahmed Al Aymi - Aal - E - Imran
27d. 3h. 55min. ago   Maher Al-muaiqly - Quran - Surat Al-araf
27d. 8h. 55min. ago   Adnan Daci - Gurbeti
27d. 10h. 25min. ago   Amar Ismaili - Jetim (official Video 2014)
27d. 10h. 29min. ago   Adem Ramadani - Malli Pyar Haxh
27d. 10h. 34min. ago   Shefqet R. - Fejesa E Prishur (album 2013)
27d. 11h. 26min. ago   Repriza Emisioni Pyete Hoxhen Me Ebi Bekr Ruli 18.02
27d. 11h. 29min. ago   Repriza Emisioni Pyete Hoxhen Me Ebi Bekr Ruli 18.02
27d. 14h. 14min. ago   07 - Kontributi I Muslimanyave Nya Formimin Shoqyaror - Sedat Islami
27d. 14h. 16min. ago   Ismail Berisha Nen Ma Bej Hallall
27d. 14h. 21min. ago   Live Emisioni E Diela Pasdite Moderator Rafet Shemsidini Studio Nr.2 P...
27d. 18h. 3min. ago   Repriza Drita Udhezimit Me Hoxhe Ekrem Avdiun 16.02
27d. 18h. 26min. ago   Shefqet R. - Mbulesa (album 2013)
27d. 18h. 31min. ago   Ertan Shakiri - Mos E Humbni Shpresyan ( Official Hd Video ) New 2014
27d. 18h. 38min. ago   Besmir Kruta - Ezani Kurrya Nuk Ka Me U Ndal (ilahi)
27d. 18h. 44min. ago   Amar Ismaili - Jetim (official Video 2014)
27d. 18h. 46min. ago   Adem Ramadani - Malli Pyar Haxh
 
RSSComments:
 
      Quest: fatmir    2:38 <> 7. 1. 2012      
selam alejkum vllazrit xhaferi
 
 
 
      Quest: fatmir    3:17 <> 26. 1. 2012      
selam alejkum vllazer musliman
 
 
 
      Quest: hydajet    1:07 <> 9. 10. 2012    Tirana  
selam ajlekum fersan jahijun
 
 
 
      Quest: XhemaL    3:10 <> 14. 7. 2013    Leipzig  
Selam Alejkum
 
 
 
      Quest: NOUM    15:59 <> 17. 8. 2013  
Asslam 0 ALikum NOUM 4m Pak
 
 
 
      Quest: ilham    4:02 <> 11. 11. 2013    Dortmund  
Selam alejkum
 
 
 
      Quest: laura    19:46 <> 9. 1. 2014    Belgrade  
selma alejku lexoma bre se po kam qef e ju uroj juve shoqet e mia familjen tem adem ramadani a ka taube zot per ku
 
 
 
      Quest: fidan    0:35 <> 11. 1. 2014    Stockholm  
selam alejkum
 
 
 
      Quest: roni    22:04 <> 27. 3. 2014      
selam alejkum
 
 
 
      Quest: MUSTAFA    14:19 <> 18. 4. 2014    Karlskoga  
SELAM ALEJKUM VLLEZER MUSLIMAN KU DO QE GJINDENI
 
 
 
      Quest: sara    16:40 <> 5. 5. 2014    Stockholm  
selam alejkum juve, pata nje pytje bre si me mar nje numertelefoni te programit radiopendimi
 
 
 
      Quest: besarta    16:59 <> 9. 5. 2014    Eschborn  
Me duhet nr hadith miftarit e ebu bekir rulit ju lutna o motra o vllezer jam ne hall te madh nuk muj me fol me shkon goja shtremt fyti me kap marova
 
 
 
      Quest: samed    5:50 <> 1. 6. 2014    Yvonand  
selam alekum
 
 
 
      Quest: medina    20:32 <> 16. 6. 2014  
desha te pershendes hoxhen dhe te pyes se a esht e drejt te marr abdes me qerapa vetem mi lak e jo mi dhath
 
 
 
      User: mallkimi    23:13 <> 20. 8. 2014    Kerpen  
Selam alejkum a ban safet rizaj ilahija palestine
 
 
 
      User: mallkimi    23:15 <> 20. 8. 2014    Kerpen  
Allahu ju shperbleft
 
 
 
      Quest: amir    23:39 <> 16. 12. 2014    Verona  
selamu alejkum desha tabej ni pyetje punnoj ne itali ne restorant aesht gjynah se aty ka mish deri raki selamu alejkum
 
 
 
      Quest: Linda    22:52 <> 7. 1. 2015    Skopje  
Selam alejkum ju lutem tregoni dhe nje her nr e telefonit
 
 
 
      Quest: Linda    5:29 <> 8. 1. 2015    Skopje  
Selam alejkum. A mundet me me keshillu per dicka jam nje vajz dhe kam qen e fejuar dhe tani jam ndar por ne te dy me te fejuarin duhemi shum por ai me thot qe smundet me me fal se e kam lenduar por un ate e dua dhe nuk di se cka tebej? Kam filluar te fal namaz i lutem zotit cdo nat
 
 
 
      Quest: Linda    5:42 <> 8. 1. 2015    Skopje  
Selam alejkum. A mundet dhe ni her me fal hoxh i nderuar se nuk e ndergjova. mundet me me keshillu per dicka jam nje vajz dhe kam qen e fejuar dhe tani jam ndar por ne te dy me te fejuarin duhemi shum por ai me thot qe smundet me me fal se e kam lenduar por un ate e dua dhe nuk di se cka tebej? Kam filluar te fal namaz i lutem zotit cdo nat
 
 

Add a comment or description of the radio :
If you want add new url radio address, please leave a comment in contacts

Your name : 1+5=    

Germany 128 kbit

 HIT104 - Your Top 40 Channel
Pharrell Williams - Happy
Pharrell Williams - Happy
Russia 128 kbit

  90-
Urban Cookie Collective - Key, The Secret
Urban Cookie Collective - Key, The ...
Brazil 128 kbit

 1.FM - LOVE CLASSICS
Eric Clapton - Tears In Heaven
Eric Clapton - Tears In Heaven
United States 128 kbit

 VirtualDJ Radio ClubZone Channel 1 (Virtual DJ Radio) :: DJ Kim Antony
Brazilianjackers - Rage
Brazilianjackers - Rage
United States 64 kbit

 KLUX 89.5HD - Good Company
Get The Klux Smartphone App - Goto Klux.org
Get The Klux Smartphone App - Goto ...
United States 128 kbit

 Big R Radio - 80s Metal FM
Adwtag_90000 - Adwtag_90000
Adwtag_90000 - Adwtag_90000
United States 128 kbit

 181.fm - The Office : Your Office Friendly Station!
Tlc - Waterfalls (no Rap)
Tlc - Waterfalls (no Rap)
United States 96 kbit

 ZaM Radio Stanice ZaMRadio Radio Stanice, Narodna Zabavna Muzika, Bosna Srbija Hrvatska Balkan, radijo stanica
Zam Radio Zamradio Www.zamradio.com 100% Najbolji-najbolji Ritam
Zam Radio Zamradio Www.zamradio.com...
Canada 64 kbit

 JAZZ FM 91 (CJRT-FM) - Oscar Peterson
Oscar Peterson - Perdido
Oscar Peterson - Perdido
Nigeria 128 kbit

 RadioPalmWine Nigerian Igbo Radio
Sunny Bobo - Osinachi
Sunny Bobo - Osinachi
Romania 128 kbit

 Deepinradio.com | The Future Sound Of Deep
Cassano & Jacobsthal - Logiconfusion (original Mix)
Cassano & Jacobsthal - Logiconfusio...
United States 48 kbit

 http://.norporchorusa.com
Chupong-piangdin-january-29-2015
Chupong-piangdin-january-29-2015
Netherlands 24 kbit

 frequence ganndal
Hadj Ismael Du 27 Fevrier 2015
Hadj Ismael Du 27 Fevrier 2015
United States 64 kbit

 AMOR LATINO RADIO Bachata Cumbias Romanticas espanol spanish latino baladas amorlatinochat.com
Los Toros Band - Popurri Los Angeles Negros
Los Toros Band - Popurri Los Angele...
United States 96 kbit

 Today's Hot Country
Eric Pasley - She Don't Love You
Eric Pasley - She Don't Love You

The recent titles of the station:
radio pendimi studio 1  Login to the site:     Popular:     Advertisement     FAQ  
login Online voice recorder banners Contacts
Register Live now!    
Recover password stations   copyright
 
  0.0677 s.     Privacy Policy   |   Web Design © www.pervii.com 2006-2015